Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Fathom E+ 2

€ 2.999

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Neem de controle over de trails met deze leuke hardtail e-bike. Nu kun je gemakkelijker klimmen en verder rijden - de perfecte formule voor een plezierige dag op de trails.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Soepele vermogensafgifte:

De SyncDrive Sport motortechnologie levert soepele, onmiddellijke kracht om alle soorten terrein te veroveren en meer plezier te hebben.

Evenwichtige, zelfverzekerde bediening:

Lichtgewicht aluminium frame met trailvriendelijke geometrie, 120 mm veerweg en stabiele 29 inch wielen met tubeless banden geven je de controle op offroad terrein.

Accu met groot bereik:

Geïntegreerde EnergyPak Smart accu met een capaciteit van 500 Wh is gemakkelijk op te laden tot 80 procent in 2,2 uur met onze 6A-snellader.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak Smart 500 / SyncDrive Sport

  • Actieradius
  • Zwaar: 55 KM 34 miles
  • Goed: 110 KM 68 miles
  • Ideaal: 180 KM 111 miles
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Sport, 70Nm Powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Display
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Accu
    EnergyPak Smart Integrated 500
  • Maten
    S, M, L, XL, XXL
  • Kleuren
    Gunmetal Black
  • Frame
    ALUXX Aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" Head Tube, 141mm Boost QR, ISS, Giant EnergyPak Plus Range Extender Compatible, Integrated KS18 Kickstand Mount
  • Voorvork
    SR Suntour XCR 32 Coil LO Boost 29 120mm travel, Tapered 1½ - 1⅛" steerer, lockout
  • Demper
    -
  • Stuur
    Giant Connect TR Riser 31.8x780mm
  • Grips
    Giant Sole-O Grip
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano Deore, 10-speed, Shadow+
  • Remmen
    Tektro HD-M280, hydraulic disc, 180mm
  • Remhendels
    Shimano BL-MT200
  • Cassette
    Shimano CS-M4100-10 11-46T 10-speed
  • Ketting
    KMC e.10 Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    FSA Comet E-Bike crank arm setFSA MegaTooth Direct-mount 1X steel 36T
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant XCT 29 Tubeless Ready 25mm e-bike optimized
  • Naven
    Shimano MT410 Boost, Center-Lock, [F] 110x15, Shimano MT200-B [R] 141mm OLD, QR
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Maxxis Rekon 29x2.4", Foldable, TLR, EXO, 60 TPI
  • Extra's
    EnergyPak 4A smart charger, EnergyPak Plus range extender compatible
  • Verlichting
    -
  • Drager
    -
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXLXXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)40515,945517,950519,953521,156022
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57522,660023,662524,665025,667526,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1054,11154,51254,91405,51556,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°68,0°
FVork Sprong (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8461,8
GNaloop (mm) (inch)100,73,9100,73,9100,73,9100,73,91014
HWielbasis (mm) (inch)114144,9116745,9119347121948124549
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,747518,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)62524,66342564325,365725,967126,4
LReach (mm) (inch)38415,14061642816,944917,747018,5
MStand Over Height (mm) (inch)72328,575329,67883180831,882832,6
NStuur breedte (mm) (inch)69027,275029,575029,578030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4602,4702,8702,8
PCranklengte (mm) (inch)1606,31656,51706,71706,71706,7
QWielmaat 29"29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
Tubeless Systeem
SyncDrive Sport
PedalPlus 6-Sensor Technologie
Energypak
RideControl Dash

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.