Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Tempt 29 0

€ 1.099

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Maak je eerste uitstap in de modder of promoveer naar meer uitdagende singletracks. Tempt is ontworpen om je de hele weg te begeleiden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Meer vertrouwen:

Perfect als eerste mountainbike, mede dankzij het lichtgewicht, capabele en duurzame ALUXX aluminium frame.

Veelzijdig:

De prestatiegerichte en toch comfortabele geometrie van de Tempt geeft deze fiets de veelzijdigheid voor zowel toertjes over de universiteitscampus als off-road ritten.

XC controle:

De verende voorvork biedt controle, comfort en stabiliteit op ruig terrein. Afhankelijk van de framemaat wordt de vork geleverd met 80 mm of 100 mm veerweg.

Highlights

Tempt with interactive tooltips

Technologieën

ALUXX Aluminum Technologie

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S (29")
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M (29")
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L (29")
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  S (29")M (29")L (29")
AZitbuis lengte (mm) (inch)37014,642016,545017,7
BZitbuis hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,459023,261024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)903,5953,71054,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,5°68,5°68,5°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512
GNaloop (mm) (inch)94,33,794,33,794,33,7
HWielbasis (mm) (inch)111944,1113944,8116045,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)552,2552,2552,2
KStack (mm) (inch)59623,560123,761024
LReach (mm) (inch)39915,741816,543517,1
MStand Over Height (mm) (inch)70527,87372975729,8
NStuur breedte (mm) (inch)75029,575029,575029,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6502502
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,9
QWielmaat 29"29"29"
Specificaties
  • Maten
    29": S,M,L
  • Kleuren
    Metal
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum, disc
  • Voorvork
    SXC32-2 RL 29, air spring, QR, alloy steerer
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect Trail, 31.8mm
  • Grips
    Giant Sole-O
  • Stuurpen
    Giant Sport, 7-degree
  • Zadelpen
    Giant Sport, 30.9
  • Zadel
    Liv Sport
  • Pedalen
    MTB caged
  • Shifters
    Shimano Deore M6100, 1x12
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Deore M6100
  • Remmen
    Shimano Deore BR-MT200, hydraulic, Shimano RT-10 rotors [F]180mm, [R]160mm
  • Remhendels
    Shimano Deore BL-MT200
  • Cassette
    Shimano Deore M6100, 10x51
  • Ketting
    KMC X12
  • Crankset
    MPX-CR094S alloy, 32T
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant GX03V 29, alloy, double wall, 21mm inner width
  • Naven
    Shimano, sealed bearing
  • Spaken
    stainless, 14g
  • Banden
    Kenda Booster 29x2.4", wire bead
  • Extra's
    2.4" max tire size
  • Gewicht
    12,93kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.